Patrick on nüüd LTJ CH ja BALT JCH

Käisime 26. ja 27. jaanuaril Leedus Kaunases näitusel. Olgugi, et sõitsime umbes 700km lõunapoole, sattusime väga käreda pakaselise ilma kätte. Külma oli -17 kraadi  ja lisaks sellele ka tugev tuul. Näituse halli puure ja muud sellega kaasnevat kola sisse tassides kirusime ja lubasime endale, et sellise külmaga enam näitusereise ette ei võta. Kuid juba mõni tund hiljem olid kõik need kannatused ununenud, sest Patrick tegi näitusel super tulemuse, saades samal päeval 16-kuuseks, oli ta esimest korda noorteklassis ja tulemus SP, CAC, CACIB, PI-1, TP.
Teisel näitusepäeval oli Patrick juuniorklassis,  toimunud oli kohtunike vahetus ja meid pandi teise kohtuniku alla, mis mulle kohe üldse ei meeldinud. Vaatamata kõigele kordas Patrick oma eelmise päeva tulemust, aga seekord juuniorklassis SP, JCAC, TPJ, PI-1, TP. Küll oli kahju, et ei saanud Best in Showle jääda, nii juunioreid, kui II rühma hindasid tõeliselt bernhardiine austavad kohtunikud, aga kui koju jõudmiseks kulub 7 tundi ja hommikul vara tuleb tööl olla, siis kahjuks tuleb teha valik vähem meeldivate asjade kasuks.
Kokkuvõttes oli ikkagi väga ilus nädalavahetus, sest nüüd saab kinnitada  Patricku Leedu juuniortšempioni (LTJCH) ja Balti juuniortšempioni (BALTJCH) tiitlid.
Tulemused koos piltidega siin.

 

Kommenteerimine on suletud